Співпраця

Ви встигли ознайомитися з продукцією компанії Wallmix і оцінити «плюси» її застосування? Тоді цей розділ для вас.Ми спеціалізуємося на виробництві сухих будівельних сумішей, великий асортимент яких дозволяє використовувати правильно підібраний продукт під час будівництва та ремонту.

 Компанія не зупиняється у своєму розвитку.  Ми зацікавлені в розширенні партнерської бази.  Беремо виконання складних замовлень, проводимо демонстрації можливостей матеріалів в реальних умовах.

 Якість нашої продукції дозволяє вирішувати питання будівництва та ремонту, а також відкриває нові горизонти для плідної роботи.  У нас є можливість надавати якісні сухі будівельні суміші зацікавленим клієнтам, і ми хочемо розділити цю можливість з вами.  Купівля продукції WALLMIX допоможе якісно виконати будівельні та оздоблювальні роботи.

 Ми будемо раді бачити вас частиною нашої дистриб’юторської мережі.  Якщо ви хочете стати нашим дистриб’ютором, зв’яжіться з нашими регіональними представниками будь-яким зручним для вас способом або заповніть форму зворотного зв’язку, і наші менеджери зв’яжуться з вами.

 Якщо у вас є рекламні пропозиції або побажання, ви можете зв’язатися з представником відділу маркетингу і реклами безпосередньо або залишити заявку в формі зворотного зв’язку.

 Виробництво сухих будівельних сумішей та водно-дисперсної продукції-наша пристрасть, і ми готові розділити свої знання та вміння з Вами.  Якщо Ви бажаєте виробляти продукцію на наших потужностях, то можете зв’язатися з менеджером по аутсорсингу будь-яким зручним для вас способом.

Бажаємо розвитку та визнання корпоративних заслуг!

С повагою, ТМ Волмікс 

дистрибуція

Компанія WALLMIX активно розвиває мережу дистриб’юторів по всій Україні. Якщо Ви зацікавлені в дистрибуції продукції або хочете ознайомиться з умовами співпраці Ви можете звернутися до наших регіональних представників:

м. Київ и Київська область:

Дученко Наталія

097-029-69-28

[email protected]

Чернівецька, Івано-франківська, Закарпатська області:

Матійчук Сергій

067-263-12-11

[email protected]

Одеська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська області:

Коршаков Олександр

097-210-78-35

[email protected]

Житомирська, Вінницька, Чернігівська, Черкаська, Сумська, Полтавська області:

Кравчук Максим

 097-155-90-31

[email protected]

Чернівецька, Івано-франківська, Закарпатська, Львівська, Волинська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька області:

 Яніщук Олег

067-263-12-13

[email protected]

Харківська, Дніпропетровська, Запорізька області:

Тупальска Оксана

096-656-57-86

[email protected]