Ми в постійному пошуку, щоб бути сучасними

Декілька слів про нас

Чому саме ми?

НАША ПРОДУКЦІЯ - ЗАПОРУКА ЯКОСТІ ВАШОГО

БУДІВНИЦТВА РЕМОНТУ УСПІХУ

Ми спеціалізуємося на виробництві ремонтних будівельних сумішей перевіреної якості за затвердженими формулами, розробленими лаборантами і майстрами з багатим практичним досвідом. Надійність складів неодноразово перевірена на практиці. Виступаючи виробником, ми гарантуємо чітке дотримання технології виробництва.

Асортимент продукції дозволить виконати штукатурку стін, стяжку підлоги, укладання керамічної плитки і вирішити інші подібні завдання.

Ми пропонуємо купити сухі суміші для стяжки, клей для плитки, склади для теплоізоляції, а також штукатурку за конкурентними цінами. Лінійка матеріалів, які ми випускаємо постійно доповнюється новими продуктами. Якість матеріалів залишається на гідному рівні. Хочете купити продукцію перевіреного виробництва в Україні? Звертайтеся до наших дистриб’юторів по всій Україні.

+
Літрів випущеної водно-дисперсної продукції
+
Тон випущених сухих будівельних сумішей
+
об'єктів будівництва
ЩО МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ?

НАША ПРОДУКЦІЯ НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ ПРЕДСТАВЛЕНА В НАСТУПНОМУ АСОРТИМЕНТІ.

Просто довірся професіоналам!

Наша команда

У штаті нашої компанії професіонали найвищого класу. Ми впевнені у своїх співробітниках, адже завдяки їм можемо пропонувати покупцям виключно надійні сухі і водно-дисперсійні будівельні суміші. Хіміки і лаборанти. Постійний моніторинг ситуації на ринку допомагає співробітникам лабораторій оновлювати рецептуру будівельних сумішей новими варіантами. Наявність високопродуктивного обладнання робить можливим впровадження нових продуктів, які вже довели свою ефективність в реальних умовах. Виробничий процес. На власній виробничій лінії заводу «Волмікс» працюють інженери, техніки, майстри та допоміжний персонал. Кожен співробітник – фахівець своєї справи. Постійна модернізація виробництва і підвищення кваліфікації зайнятих працівників – запорука успішного розвитку компанії. Менеджери, логісти, регіональні представники, наші співробітники в офісі готові відповісти на всі запитання, допомогти зробити правильний вибір і вирішити складну будівельну або ремонтну завдання. Наша команда володіє багаторічним досвідом роботи на ринку сухих будівельних сумішей і водно-дисперсної продукції, бездоганно знає асортимент компанії. Завдяки всім перерахованим вище пунктам, ми поступово розширюємо клієнтську базу по всій країні і надаємо якісний сервіс.