Wallmix
  • Про нас
  • Купити
  • Продукція
  • Співпраця
  • Об’єкти
  • Контакти
  • Завантажити

Фарба інтер’єрна WALLMIX AI-1 Стійка до вологого протирання 10L

₴ 426.70

  • готова до застосування
  • для внутрішніх робіт
  • паропроникна
  • матова
SKU: a98dd70231b7 Категорії: Вся продукція, Фарба акрилова
  • Опис

Опис

Застосування. Фарба WALLMIX AI-1 призначена для виконання обробки поверхні стін і стель всередині будівель і споруд. Наноситься на будь-які мінеральні основи (бетон, цегла, цементні, цементно-вапняні та гіпсові штукатурки, гіпсокартонні листи і т.д.) і на органічні підстави (фанера, ДВП, ДСП, OSB, шпалери). Стійка до вологого протирання.

Склад. Водна дисперсія акрилової смоли з мінеральними наповнювачами, пігментами і добавками, що модифікують.

Підготовка основи. Проводиться відповідно до вимог ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212 діє до: 2016. Основа повинна бути міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, жирів, масляних або емульсійних фарб. При ремонтних роботах перед нанесенням фарби неміцні ділянки основи необхідно ретельно видалити. Щільні мінеральні підстави, такі, як цегляна кладка, бетонні основи, цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки, гіпсові штукатурки та гіпсокартонні листи, дерев’яні поверхні, обробляють ґрунтовкою WALLMIX Interior. Неміцні мінеральні основи необхідно очистити до міцного шару. Поверхні, на яких знаходяться фарби на органічній основі, очистити від фарби, погрунтувати ґрунтовкою WALLMIX Interior. Якщо поверхня основи покрита грибками, мохом або водоростями, необхідно виконати її механічну очистку, потім промити і висушити. Чисту і суху поверхню обробити протигрибковим засобом перед початком проведення грунтувальних робіт. Фарба WALLMIX AI-1 наноситься через 4-6 годин після грунтування.

Виконання робіт. При виконанні робіт необхідно дотримуватись вимог діючої нормативної документації.

Фарбу перед застосуванням ретельно перемішати дрилем на низьких оборотах. Фарбу наносити пензлем, валиком або фарборозпилювачем в 2 шари. Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, дотримуючись правила “мокре на мокре”. Для нанесення першого шару фарбу можна розбавити водою (не більше 5% від маси фарби). Для другого шару фарбу розбавляти не рекомендується. Залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря, другий шар наноситься через 2 години після нанесення першого шару.

Після закінчення робіт, не допускаючи висихання фарби, інструмент необхідно вимити водою.

Увага! Всі рекомендації, викладені вище, ефективні при температурі +20 ° C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання фарби може змінитися. Для ідентичності кольору на основі рекомендується використовувати продукцію однієї партії.

Витрата. Витрата фарби становить ~ 0,15-0,30 л / м², в залежності від підстави і навичок виконавця.

Правила безпеки. Під час роботи з продуктом слід захищати очі і шкіру. У разі потрапляння фарби в очі, потрібно негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Зберігання. Фарбу необхідно зберігати у фірмовому герметично закритому упакуванні, в сухому приміщенні при температурі від +5 ° C до +35 ° C. Транспортувати в умовах плюсових температур. Термін зберігання 12 місяців з дня виготовлення, зазначеного на упаковці.

Упаковка. Пластикові відра 10 л, 5 л, 1 л.

Увага! Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також його застосування в інших цілях і умовах, не передбачених технічним описом.

Технічні характеристики.

Колір

білий

Блиск при 60°, GU 2,5 (ДСТУ ISO 2813)

Ступінь блискуглибоко

матовий (ДСТУ EN 13300)

Щільність

~ 1,5 кг / л

Зернистість

дрібнозернистий, ≤ 30 мкм (ДСТУ EN 13300)

Стійкість до мокрого стирання

клас 5 (ДСТУ EN 13300)

Час висихання

~ 2 години

Витрата фарби

~ 0,15-0,30 кг/м2

Температура основи при застосуванні

від +5 ° C до +30 ° C

У зв’язку з постійною оптимізацією властивостей фарби, просимо звертатися до технічного опису на сайті виробника. З моменту появи останньої версії технічного опису всі попередні стають недійсними.

НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ ЗАМОРОЖУВАННЯ!

WALLMIX.COM.UA

ДСТУ EN 13300:2012

Адреса виробничих потужностей: Вул.Магнітогорська, 1, м.Київ, Україна.

Категорії

  • Вся продукція
  • Грунтовка
  • Клей для піноблоків
  • Клей для плитки
  • Фарба акрилова
  • Фарба силіконова
  • Суміш для теплоізоляції
  • Суміш для гідроізоляції
  • Стяжка
  • Шпаклівка
  • Штукатурка готова
  • Штукатурка цементна
WALLMIX™ 2020

ПРОДУКЦІЯ

  • Вся продукція
  • Грунтовка
  • Клей для піноблоків
  • Клей для плитки
  • Стяжка
  • Суміш для гідроізоляції
  • Суміш для теплоізоляції
  • Фарба акрилова
  • Фарба силіконова
  • Шпаклівка
  • Штукатурка готова
  • Штукатурка цементна

Купити

Київська область
Вінницька область‎
Львівська область‎
Дніпропетровська область‎
Житомирська область‎
Запорізька область‎
Закарпатська область
Івано-Франківська область
Тернопільска область
Одеська область‎
Черкаська область‎
Полтавська область‎
Рівненьська область
Сумська область‎
Харківська область‎
Чернігівська область‎
Чернівецька область‎ ‎

контакти

02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, 1
044-501-55-12
wallmixinua@gmail.com